Kasa fiskalna online dla mechanika

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów od 1 stycznia 2020 rozpocząć ewidencję sprzedaży na rzecz osób fizycznych na kasie lub drukarce fiskalnej online powinni mechanicy, wulkanizatorzy, czy stacje kontroli pojazdów. 

Kasa fiskalna typu online to urządzenie, które umożliwia przekazywanie w sposób ciągły, zautomatyzowany i bezpośredni informacji z kas rejestrujących do systemu informatycznego prowadzonego przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej czyli do Centralnego Repozytorium Kas. Oznacza to, że każda usługa będzie rozliczana w określonych odstępach czasu, co w założeniu ma uszczelnić system podatkowy. 

Czym powinni się kierować mechanicy przy wyborze kasy fiskalnej? Sprawdź TUTAJ!

Zwykle w dłuższej perspektywie nie opłaca się Państwu zakup najtańszych rozwiązań nieznanych producentów. Szczególnie, że możemy uzyskać zwrot 90% wartości urządzenia (do 700 zł netto) z Urzędu Skarbowego.

Z doświadczenia możemy polecić urządzenia polskich producentów, takich jak Novitus czy Posnet.

Kasy fiskalne polecane dla mechaników i wulkanizatorów:

Posnet Ergo Online

Najczęściej wybierana mała kasa fiskalna online w ostatnich latach. Posiada klawiszy skrótu oraz interfejs USB. Opcjonalnie wyposażyć ją można w interfejs GPRS lub Wi-Fi. 

Zapoznaj sie ze szczegółowymi parametrami POSNET ERGO ONLINE 


Posnet Bingo Online

Kasa fiskalna, która umożliwia łatwą wymianę papieru dzięki mechanizmowi „easy load”. Jest niezwykle intuicyjna i prosta w obsłudze, a jej klawiatura jest wytrzymała i przejrzysta, posiada 5 klawiszy skrótu. Wyposażona jest w interfejs Ethernet, a opcjonalnie można ją doposażyć w moduł GPRS.

Szczegółowy opis kasy fiskalnej Posnet Bingo Online 


Fawag Lite Online

Wytrzymała i prosta w obsłudze kasa fiskalna online, która posiada intuicyjne menu oraz klawisze szybkiej sprzedaży. Wyposażona jest w interfejs Ethernet, a opcjonalnie można również nabyć moduł GPRS. 

Na kasie można zaprogramować skróty ułatwiające sprzedaż i inne podstawowe operacje.

Szczegółowy opis kasy fiskalnej Fawag Lite OnlineNovitus Nano Online

Wytrzymałe urządzenie mobilne łączące się z CRK przy pomocy Bluetooth, GSM lub Wi-Fi. To nowoczesna kasa dedykowana do stosowania w mniejszych punktach. Jej niewielkie rozmiary  i łatwość obsługi sprawiają, że jest niezwykle popularna jako kasa online.

Szczegółowy opis kasy fiskalnej Novitus Nano Online

Elzab K10 Online


Urządzenie, które posiada niezwykle komfortową, dotykową klawiaturę, dzięki czemu jej obsługa jest prosta i przyjemna. Ta wyjątkowo wytrzymała kasa została przetestowana w różnych warunkach pogodowych i bez problemu może być stosowana zarówno zimą jak i latem. 

Szczegółowy opis kasy fiskalnej Elzab K10 OnlineDatecs WP-50 – Mobilna kasa, która wytrzymuje temperaturę do -15 stopni. Opcjonalnie wyposażyć ją można w moduł Wi-Fi oraz Bluetooth. Posiada programowane klawisze funkcyjne, które ułatwiają jej obsługę.

Szczegółowy opis kasy fiskalnej Datecs WP-50
Jeżeli mają Państwo wątpliwości, czy Są w grupie podatników, którzy mają obowiązek stosować urządzenie fiskalne online  2020 roku lub inne pytania dotyczące obowiązków fiskalnych, prosimy o kontakt z naszymi doradcami:

e-mail: sprzedaz@escsa.pl

telefon: 12 656 33 64