Kasa fiskalna online dla prawnika

Prawnicy i pracownicy kancelarii prawnych są kolejną grupą zawodową, która od 1 lipca 2021 roku musi rozpocząć ewidencję transakcji na urządzeniach fiskalnych online. Usługi prawne, podobnie jak inne branże, muszą więc wymienić swoje dotychczasowe urządzenia na takie, które spełniają wymagania ustawy. Na szczęście ustawodawca umożliwia korzystanie z ulgi na zakup urządzenia online. Na kasę fiskalną lub drukarkę można otrzymać aż 700 zł zwolnienia podatkowego.

Jakie urządzenie online dla prawnika

Czym kierować się podczas wyboru kasy fiskalnej online dla prawnika? Przede wszystkim należy sobie odpowiedzieć na pytanie, w jakim miejscu będzie ona użytkowana. Jeśli pracujemy w delegacjach i często musimy dojechać do klienta, wtedy ważne jest aby urządzenie było małe i poręczne. W ten sposób nie będzie stanowiło problemu zabranie  kasy w trasę. 

Prawnik, jako przedstawiciel prestiżowego zawodu posiadającego autorytet, musi również dbać o swój wizerunek. Nie może on być naruszany przez wykorzystywane akcesoria, a co za tym idzie kasa fiskalna online również powinna wpasowywać się elegancki styl. Warto zastanowić się nad zakupem stosownego etui do kasy fiskalnej, który zapewni jej szyk i elegancję.  

Podsumowując, kasa fiskalna dla prawnika powinna być mobilna i nowoczesna. Charakteryzować się wysoką jakością wykonania i intuicyjną obsługą. Takie urządzenia znajdują się w ofercie renomowanych polskich producentów - firm Posnet i Novitus, które prezentujemy w poniższym zestawieniu. 

Kasa fiskalna online dla prawnika

Najmniejszą i najlżejszą kasą jest Posnet Mobile Online - najchętniej obecnie wybierana kasa przez adwokatów, czy radców prawnych. Kasa bez problemu mieści się w dłoni, czy w torbie.  Dodatkowo do kasy można dokupić eleganckie skórzane etui. Czyni to z niej to profesjonalne, dyskretne narzędzie do pracy. 

Kasę fiskalną Posnet Mobile Online cechuje prostota obsługi - zarówno wymiany papieru jak i sprzedaży. Kasa łączy się z Centralnym Repozytorium Kas przy pomocy modułu Wi-Fi lub Bluetooth. Można ją jednak doposażyć w moduł GPRS. 

Kolejną kasą na rynku gotową na wyzwania jaki czekają prawników jest Novitus Nano II Online.  W standardzie kasa łączy się z CRK poprzez Wi-Fi oraz kabel Ethernet. Doposażyć ją można w moduł GPRS.

Kasa ta jest przeznaczona do kancelarii prawnych. Kasa ta posiada nowoczesną technologię, zamknięta w poręcznej obudowie. Ma niewielkie rozmiary, ergonomiczny kształt, a także wyposażone jest w wodoodporną klawiaturę. Cechuje ją trwałość i łatwością obsługi.


Nowoczesnym rozwiązaniem jest K1 Slim firmy Elzab. Ta mobilna kasa fiskalna z dużym 5", dotykowym i czytelnym wyświetlaczem doskonale sprawdzi się w kancelarii prawnej. Dzięki WiFi i GPRS jest również idealna do pracy w terenie. 

Nie bez powodu kasa nazywana jest "kieszonkową" -  jej wymiary to 27x82x155mm i waży zaledwie 277g. 


Drukarka fiskalna online dla prawnika

Drukarka fiskalna online przeznaczona jest dla prawników lub kancelarii, które korzystają również w swej pracy z systemu informatycznego. Wtedy wszystkie dane o kontrahentach znajdują się w sieci, a drukarka jest z nimi zintegrowana, co znacznie upraszcza pracę.  

Do takiego funkcjonowania polecić możemy drukarkę Posnet Temo Online. Jest to najmniejsze urządzenie dostępne na rynku, którą dodatkowo można wykorzystywać mobilnie. W przypadku stacjonarnego korzystania z urządzenia można ją podłączyć do sieci przy pomocy portu USB. Dodatkowo, można ją doposażyć w moduł Wi-Fi, który jest szczególnie polecany w przypadku pracy mobilnej. 


Kasoterminal dla Prawnika 

Kasoterminal Pospay firmy Posnet to wygodne i praktyczne połączenie terminala, kasy oraz drukarki fiskalnej

To mobilne i designerskie urządzenie fiskalne ma wbudowaną aplikację sprzedażową, intuicyjny interface oraz moduł GSM umożliwiający pracę w terenie.  Doskonale zastępuje trzy urządzenia  - oszczędzając przy tym miejsc na ladzie. 

Pamiętać należy, że wszystkie branże, które są zobligowane do wymiany urządzenia mogą skorzystać z ulgi wynoszącej 700 zł. Ponadto, dla wszystkich prawników przygotowaliśmy w naszym oddziale specjalną ofertę. Jeśli więc szukasz kasy fiskalnej online dla prawnika w Krakowie, to u nas dostaniesz najlepszą cenę. 

Kontakt do nas:

sprzedaz@escsa.pl     tel. 12 656 51 58  w.45