Kasa fiskalna online w gabinecie lekarskim

Lekarze, stomatolodzy i inni profesjonaliści świadczący usługi medyczne osobom fizycznym powinni ewidencjonować sprzedaż na urządzeniu fiskalnym. Pamiętać należy, że każdy przedsiębiorca z wyżej wymienionych branż powinien do 1 lipca 2021 roku zaopatrzyć się w urządzenie online. 

Kasa i drukarka fiskalna online dla branży medycznej od tej daty będzie już obowiązkowa. Każda transakcja musi być na niej zarejestrowana, a urządzenie samoczynnie prześle je do Centralnego Repozytorium Kas. 

Jakie urządzenie online dla lekarza? 

Wybór najlepszego urządzenia zależy od specyfiki działalności. Podstawowe kryterium to wielkość działalności i sposób ewidencji sprzedaży. 

Dla większości osób świadczących usługi medyczne wystarczającym urządzeniem będzie kasa fiskalna online. Małe kasy fiskalne online są idealne dla samodzielnych lekarzy prowadzących prywatną praktykę. Doskonale sprawdzą się również w przypadku lekarzy, którzy odwiedzają swoich pacjentów w domach.

Jeżeli gabinet wyposażony jest w informatyczny system sprzedaży usług - dobrym wyborem będzie drukarka fiskalna online. Chętnie korzystają z takiego rozwiązania także przychodnie posiadające oprogramowanie do zarządzania. Obsługa pacjenta jest wtedy znacznie uproszczona. 

Zapraszamy do zapoznania się z polecanymi dla lekarzy urządzeniami, a także do kontaktu z naszymi specjalistami. Na wymianę urządzenia fiskalnego przysługuje ulga w wysokości 700 zł, a ponadto w naszym oddziale mogą uzyskać Państwo dodatkowe rabaty

Najlepsze kasy online dla lekarza to: 

Posnet Mobile Online, czyli najmniejsza kasa na rynku!

Mieści się i w kieszeni lekarskiego fartucha i w torbie. Dzięki wytrzymałej baterii idealnie naje się do noszenia na wizyty domowe. 

To nowoczesna kasa przesyłająca dane do Centralnego Repozytorium Kas. System wymiany papieru typu "drop-in" i bardzo intuicyjne menu sprawiają, że obsługa kasy jest bezproblemowa. 


Posnet Mobile Online to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane
i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. 

Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych, ciemnej i białej. Nową, białą obudowę docenią szczególnie klienci, dla których oprócz małych rozmiarów i pełnej funkcjonalności ważne są aktualne trendy i design. Dla wielbicieli białych kas fiskalnych proponujemy Nano IIOnline

Online - lekka i wytrzymała z ergonomiczną obudową. Doskonale wpasuje się w każdy gabinet lekarski, a dzięki klawiszom skrótów ułatwi rozliczenie za najczęstsze powody wizyt pacjentów.

Urządzenie ma wbudowane czytelne, podświetlane wyświetlacze graficzne oraz odporną na zalania klawiaturę alfanumeryczną.

Z Centralnym Repozytorium Kas może połączyć się poprzez Wifi lub moduł GSM – zależnie od wybranego modelu. Elzab K10 Online jest kasą fiskalną gotową sprostać wymaganiom lekarzy. Kasa ta również jest niezwykle poręczna
i komunikuje się z CRK przy pomocy kabla Ethernet bądź opcjonalne poprzez Bluetooth, WiFi lub GPRS. 

Kasa ta posiada nowoczesną technologię, zamkniętą w poręcznej obudowie i jest polecana dla lekarzy i osób świadczących usługi medyczne. Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne, a wspomniane wymiary mogą być wręcz oczekiwane przez lekarzy dojeżdżających do swoich pacjentów. 


Najlepsze drukarki fiskalne online dla lekarza: 

Dla gabinetów wyposażonych w system do zarządzania lub sprzedaży bardziej korzystnym rozwiązaniem jest zakup drukarki fiskalnej online. Przy zastosowaniu drukarki fiskalnej online całość operacji wykonywana jest w systemie informatycznym. Upraszcza to korzystanie z urządzenia fiskalnego, które nie wymaga dodatkowej obsługi. A dane o sprzedaży już są w systemie
(w przeciwieństwie do sprzedaży na kasie fiskalnej). Posnet Temo Online to mała, mobilna drukarka fiskalna. Warto dodać, że jest to najmniejsze dostępne urządzenie na rynku. Używając jej stacjonarnie można podłączyć ją do komputera za pomocą portu USB. 

W przypadku pracy mobilnej zalecane jest wyposażenie drukarki w moduł Wi-Fi. 


Kasa, drukarka i terminal w jednym urządzeniu

Posnet, jako pierwszy producent kas fiskalnych wprowadziła na rynek rozwiązanie jakim jest terminal fiskalny POSPAY Online

Są to 3 urządzenia w jednym – kasa, drukarka i terminal płatniczy. Kompleksowa obsługa spakowana w designerskiej i mieszczącej się
w ręce obudowie.  Jest to bezprzewodowe, (łączy się za pośrednictwem Wifi i GSM) urządzenie z intuicyjnym ekranem dotykowym
i wytrzymałym akumulatorem. W razie pytań lub wątpliwości chętnie Państwu doradzimy! 

Kontakt do nas:

sprzedaz@escsa.pl     tel. 12 656 51 58  w.45