Jaka kasa online dla branży budowlanej?


Wybierając kasę fiskalną online dla branży budowlanej trzeba mieć na uwadze jej wytrzymałość. Może się bowiem zdarzyć, że urządzenie będzie musiało pracować w różnych warunkach i otoczeniu. Usługi budowlane są prowadzone zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków w różnej temperaturze, także minusowej i przy opadach deszczu lub śniegu.

Urządzenia fiskalne w pracy budowlano-remontowej muszą więc być odporne na działalność tych czynników. Dobrze też, żeby były również wodoodporne i niewrażliwe na zakurzenia, które również mogą pojawić się w trakcie pracy. Kasa fiskalna online musi to wszystko wytrzymać
i pracować niezawodnie nawet w najtrudniejszych warunkach.

Pamiętać również należy, że branża budowlana może skorzystać z ulgi 700 zł na zakup urządzenia fiskalnego. Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły, a przy okazji zapytaj o dodatkowy rabat. Nasi specjaliści mają niezwykle atrakcyjne ceny, które przygotowane są specjalnie z myślą
o przedsiębiorcach budowlanych.

Kasy fiskalne online dla branży budowlanej

Wybór kasy fiskalnej online zależy od miejsca, w którym będzie ona wykorzystywana. W naszej ofercie znajdziecie kasy, które doskonale odnajdą się zarówno pracując stacjonarnie, jak również jako 

mobilne urządzenie online. Do takich urządzeń należy kasa Posnet Ergo online, która właśnie ze względu na swoją uniwersalność jest jedną z najchętniej wybieranych kas fiskalnych. Jej wytrzymała konstrukcja sprawia, że to urządzenie wydaje się być wręcz stworzone z myślą o branży budowlanej. Jest w stanie wytrzymać wstrząsy i upadki, a ponadto posiada wodoszczelną klawiaturę, która jest w stanie zabezpieczyć ją przed zalaniem.

W podstawowej wersji urządzenie łączy się z CRK przy pomocy złącza USB. Opcjonalnie kasa może zostać wyposażona w dodatkowe moduły, które zapewnią jej bezprzewodową komunikację. Może to być moduł WiFi lub GPRS. W naszej ofercie znajdują się również gotowe urządzenia wyposażone w kartę SIM, które od razu po wyjęciu z pudełka mogą rozpocząć pracę.


Z grupy kas Novitus dla branży budowlanej dobrym wyborem może okazać się model Nano II online.

Model charakteryzuje się ergonomiczną obudową, która jest odporna na uderzenia

Może również pracować w różnych warunkach pogodowych, a nawet i po zmroku,
ponieważ podświetlana klawiatura gwarantuje poprawne wpisywanie odpowiednich wartości.

Kasa łączy się z Internetem przy pomocy portu LAN lub modułu Wi-Fi. Opcjonalnie stwarza również możliwość podłączenia modułu Bluetooth oraz modemu G/LTE.


Jeżeli z kolei interesują Was kasy bardziej stacjonarne, które będą wytrzymałe, odporne na zakurzenie i bezawaryjne, to również znajdziemy coś w naszym asortymencie. Szczególnie polecić możemy kasę Fawag Lite Online. To również niezwykle intuicyjne urządzenie, którego obsługa jest bardzo prosta. Kasa jest niezwykle wytrzymała i może służyć przez wiele lat. Przy tym posiada wszystko to, co potrzebujesz do bezproblemowej pracy – niezawodny akumulator, czytelny wyświetlacz i dodatkowe klawisze skrótu.
Kolejną propozycją może być odporna na niskie temperatury (do -15 stopni) kasa fiskalna Datecs WP-50.
To mobilne rządzenie, można  wyposażyć w moduł Wi-Fi oraz Bluetooth. Posiada programowane klawisze funkcyjne, które stanowią ułatwienie w obsłudze. 
W naszym asortymencie znajdziecie wiele urządzeń, które doskonale sprawdzą się w branży  budowlanej. Nasi doradcy profesjonalnie pomogą w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami:

sprzedaz@escsa.pl     tel. 12 656 51 58  w.45