KAsy fiskalne online dla fryzjerów, kosmetyczek
i kosmetologów

Nowe Rozporządzenie Ministra Finansów zobowiązało wiele podmiotów świadczących usługi fryzjerskie i kosmetyczne do wyposażenia swoich gabinetów w urządzenia fiskalne online. Ma to nastąpić od 1 lipca 2021 roku. Obowiązek ten został stworzony jeszcze w 2019 roku. Od tego czasu sukcesywnie kolejne branże wdrażają urządzenia online. W tym roku przyszedł czas również na fryzjerów i kosmetyczki.

Jakie urządzenie fiskalne online dla fryzjera i kosmetyczki

Kasy fiskalne online to nic strasznego. Obsługuje się je równie prosto jak tradycyjne urządzenia, a do tego są niezawodne i współpracują z terminalami płatniczymi. Pozostaje jedynie kwestia, jakie urządzenie będzie najlepsze dla naszego salonu. Inne bowiem urządzenie powinniśmy wybrać do małego salonu, a inne w sytuacji kiedy świadczymy nasze usługi z dojazdem do klienta.

Do większości niedużych salonów wystarczający jest zakup kasy fiskalnej online. Takie urządzenie będzie nam służyć 5 lat lub dłużej - warto więc wybrać rozważnie! Zwykle w dłuższej perspektywie nie opłaca się zakup najtańszych rozwiązań nieznanych producentów. Szczególnie, że możemy uzyskać zwrot 90% wartości urządzenia (do 700 zł netto) z Urzędu Skarbowego.  U nas z kolei możesz otrzymać specjalną promocję na zakup swojej kasy lub drukarki online. Wystarczy, że zgłosić się do naszego oddziału, porozmawiasz z dedykowanym specjalistą i powołasz się na ten tekst.


Kasa fiskalna online dla fryzjera i kosmetyczki

Z doświadczenia możemy polecić urządzenia polskich producentów, takich jak Novitus czy Posnet.
W szerokiej gamie ich produktów możemy odnaleźć zarówno tańsze, proste kasy fiskalne online, jak
i nowoczesne, intuicyjne urządzenia. Wszystko zależy więc od oczekiwań i tego, co jest potrzebne
w tym konkretnym przypadku.

Największą popularnością wśród fryzjerów i kosmetyczek cieszy się kasa fiskalna Elzab K10 online. Jest ona dostępna w wielu wariantach kolorystycznych, a osoby ceniące sobie design i aktualne trendy mogą wybierać spośród wariantów takich jak: biało-pomarańczowa, popielato-zielona, czarno-pomarańczowa, biało-zielona, różowa. Ponadto, urządzenie jest wyposażone w dotykową klawiaturę, która gwarantuje intuicyjną obsługę. Jest to jedna z najpopularniejszych kas fiskalnych na rynku z dotykową klawiaturą.

Z Centralnym Repozytorium kas łączy się przy pomocy kabla Ethernet lub modułu WiFi/Bluetooth. Opcjonalnie, możliwe jest jej doposażenie w moduł GPRS. Połączenie bezprzewodowe sprawia, że chętnie jest wykorzystywana w pracy mobilnej.Dla osób, które nie są przekonane do kas dotykowych z czystym sumieniem możemy polecić kasę Posnet Ergo Online. Jest to kasa fiskalna wysokiej jakości, odpowiadająca wymaganiom fryzjerów i kosmetyczek, która oferowana jest w niezwykle atrakcyjnej cenie. Jest godna polecenia ze względu na łatwą obsługę, a duża liczba klawiszy skrótu znacznie upraszcza sprzedaż.

Ponadto wyposażona jest w silikonową klawiaturę, która gwarantuje wysoką odporność i ułatwia czyszczenie. 
W przypadku salonu kosmetycznego może to być dobry wybór ponieważ w przypadku zabrudzenia lakierami lub farbami kasa może zostać łatwo wyczyszczona.


Również w tej branży zaproponować możemy kasę Novitus Nano II Online. To urządzenie także cechuje trwałość i łatwość obsługi. Kasa ta ma niewielkie rozmiary i ergonomiczny kształt, a wartości dodaje jej wodoodporna klawiatura. Podobnie jak w kasie Ergo online może to mieć znaczenie przy użytkowaniu jej w salonie fryzjerskim bądź salonie kosmetycznym. 

Kasa ta również posiada skróty ułatwiające sprzedaż. Ponadto można do niej dokupić wytrzymały, skórzany futerał.


Drukarka fiskalna online dla fryzjera i kosmetyczki

Jeżeli natomiast Wasz salon wyposażony jest w sieć informatyczną

i posiada kilka stanowisk sprzedaży, to dobrym rozwiązaniem może okazać się drukarka fiskalna online. Najnowocześniejsze technologie fiskalne potrzebne do salonu fryzjerskiego znaleźć można w drukarce Posnet Trio Online. W standardzie łączy się ona
z CRK poprzez port USB, natomiast istnieje możliwość wyposażenia ją w interfejs WiFi.

Ponadto urządzenie posiada nowoczesno-przemysłowy design, który będzie pasował do każdego otoczenia. Istnieje również możliwość podpięcia innowacyjnego uchwytu na urządzenie mobilne jak tablet czy smartfon, co w połączeniu daje nam kompletny zestaw sprzedażowy POS.


A może kasa, drukarka fiskalna i terminal w jednym?

Kasoterminal Posnet POSPAY to doskonałe rozwiązanie dla obiektów, gdzie zależy nam na mobilności i/lub tam, gdzie mamy ograniczone miejsce na stanowisku sprzedażowym (a nawet gdy nie ma go w ogóle). To bezprzewodowe urządzenie, które naprzemiennie może pracować w trybie

kasy lub drukarki fiskalnej, na stałe

zintegrowane jest z terminalem płatniczym

(będąc jednym urządzeniem), a dzięki karcie SIM mamy zapewnione stabilne łącze z internetem. Przy kliencie możesz przygotować rozliczenie, wystawić paragon i pobrać płatność - niezależnie czy odbywa się gotówką czy kartą. 


Nie wiesz które urządzenie sprawdzi się w Twoim salonie?

Skontaktuj się z nami:

sprzedaz@escsa.pl     tel. 12 656 51 58  w.45