Kasa fiskalna online w branży fitness

W kasę fiskalną online zaopatrzyć muszą się również właściciele obiektów służących poprawie kondycji fizycznej. Mowa tutaj szczególnie o klubach fitness i siłowniach. Ostateczny termin wdrożenie kas fiskalnych online w tej branży to 1 lipca 2021 roku. Od tej daty przedsiębiorcy ci muszą rejestrować wszystkie transakcje na nowych urządzeniach.

Jakie urządzenie online dla klubu fitness i siłowni?

Wybierając urządzenie fiskalne online dla branży fitness należy odpowiedzieć sobie na pytanie, gdzie będzie ono stosowane. Jeśli będzie ono używane np. przez trenera personalnego w trakcie wizyt u swoich klientów to dobrym wyborem może się okazać mobilna kasa fiskalna. Jeśli natomiast urządzenie ma stacjonarnie pracować w recepcji twojej siłowni lub klubu fitness to wystarczy stacjonarne urządzenie

W naszym asortymencie znajdują się kasy i drukarki fiskalne stacjonarne jak również przenośne. Jeśli nie wiesz na co się zdecydować, zadzwoń do nas i zapytaj. Nasi specjaliści chętnie Ci pomogą i doradzą w wyborze odpowiedniego urządzenia. W naszym oddziale otrzymasz także specjalny rabat na zakup swojego urządzenia fiskalnego. Pamiętaj również, że jeśli pracujesz w branży fitness to przysługuje ci również ulga na zakup kasy lub drukarki fiskalnej online. 

Jaka kasa fiskalna online dla branży fitness

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, wybierając kasę fiskalną online dla branży fitness możemy polecić Posnet Ergo Online. Jest to urządzenie łączące się z Centralnym Repozytorium Kas, które powinno sprostać wymaganiom, jakie stawiane są w klubach fitness i siłowniach. Kasa charakteryzuje się łatwą obsługą i kompaktowymi wymiarami. 

Z CRK łączy się przy pomocy kabla Ethernet, ale istnieje możliwość wyposażenia ją w moduł WiFi/Bluetooth lub modem 3G. Charakteryzuje się również wytrzymałą baterią, a także umożliwia podłączenie czytnika kart magnetycznych, co może być przydatne przy obsłudze różnego rodzaju programów lojalnościowych bądź rabatowych.


W branży równie ciekawym wyborem może okazać się kasa Novitus Nano II online, którą cechują niewielkie rozmiary, ergonomiczny kształt i łatwość obsługi. Urządzenie wyposażone jest w wodoodporną klawiaturę, co skutecznie chroni przed zachlapaniem urządzenia. Klawiatura jest również podświetlana, co szczególnie pomaga w pracy przy słabym oświetleniu.

Kasa może pracować zarówno stacjonarnie jak i mobilnie. Łączy się z CRK przy pomocy kabla Ethernet lub modułu Wi-Fi. Istnieje także możliwość dokupienia modułu Bluetooth oraz modemu 3G/LTE.


Dla osób, które wolałyby urządzenie pracujące stacjonarnie możemy polecić kasę Fawag Lite Online. Również mamy tutaj do czynienia z prostym w obsłudze urządzeniem, które doskonale odnajdzie się w miejscu, gdzie liczy się oszczędność miejsca na ladzie. Kasa jest wyposażona w złącza komunikacyjne, dzięki czemu można do niej podpiąć dodatkowe elementy takie jak: szuflada, skaner kodów kresowych czy terminal płatniczy. 

Urządzenie można połączyć z CRK poprzez port komunikacyjny Ethernet, lub podłączając ją bezpośrednio do komputera podłączonego do Internetu. Można ją również opcjonalnie poprzez uniwersalny modem Box 3G. 


Jaka drukarka fiskalna online dla branży fitness

Może się jednak okazać, że lepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie drukarki fiskalnej. Jest ona szczególnie polecana w przypadku pracy z systemem informatycznym, ponieważ w takiej sytuacji informacje o kontrahentach będą mogły być swobodnie udostępniane w ramach występującej sieci.


Takie rozwiązanie będzie sprawnie funkcjonować razem z drukarką Posnet Temo online. To najmniejsze urządzenie tego typu dostępne na rynku, dzięki czemu można je również wykorzystywać mobilnie. Stacjonarnie łączy się z Internetem przy pomocy portu USB, a opcjonalnie wyposażyć ją można w moduł Wi-Fi.

Drukarka Posnet Temo online umożliwia również drukowanie faktur VAT, a także eurofiskalizację czyli zmianę waluty ewidencyjnej. Dla osób dbających o wizerunek firmy została również udostępniona opcja drukowania grafiki na
paragonach

Z drukarek fiskalnych online polecić możemy również Novitus Deon online. Jest to urządzenie intuicyjne i proste w obsłudze, które z siecią łączy się za pomocą kabla Ethernet oraz opcjonalnie poprzez WLAN. 
Chcesz urządzenie fit i smart? - polecamy nowość
- kasoterminal Posnet Pospay. 

Urządzenie fiskalne łączące w sobie kasę, drukarkę oraz
terminal w jednym.

Przy tak małych gabarytach urządzenia nie musisz przygotowywać dużo miejsca na stanowisku sprzedażowym
– Pospay możesz nawet trzymać w szufladzie.

Pospay może łączyć się z Internetem poprzez Wifi/Bloutooth lub modem GSM, co zapewnia nam bezproblemową bezprzewodową komunikację z Centralnym Repozytorium Kas.


Jeśli nadal nie macie Państwo przekonania do konkretnego urządzenia zapraszamy do kontaktu
z naszym specjalistą. Chętnie pomożemy przy wyborze kasy lub drukarki fiskalnej online
i doradzimy, co będzie najlepsze dla wybranej działalności. 

Kontakt do nas:

sprzedaz@escsa.pl   tel. 12 656 51 58  w.45