Prowadząc małą Gastronomię można zaopatrzyć się w kasę fiskalną lub prosty system gastronomiczny (np. POSBistro), który nie tylko przyspiesza obsługę klienta, ale pozwoli też na prowadzenie dokładnych rozliczeń. Najprostszą formą obsługi sprzedaży w gastronomii jest sprzedaż na kasie fiskalnej. 

Przypominamy, że od 1 stycznia 2021 wszyscy właściciele firm gastronomicznych muszą wyposażyć swój lokal w kasę fiskalną online.

Warto w taki sposób dopasować nowe urządzenie fiskalne, by było ono dopasowane do rozmiaru działalności. W tym celu zachęcamy do zapoznania się z poniższymi kasami online, bądź do kontaktu z nami. Chętnie pomożemy. 

KASY online dla gastronomii

Kasy fiskalne dla małej gastronomii - Novitus Sento E

Novitus Sento Online

Funkcjonalną w gastronomii kasą jest Novitus Sento online

Jest to urządzenie dedykowane do małych i średnich punktów. Kasa działa w technologii online dzięki czemu może łączyć się z Centralnym Repozytorium Kas i przesyłać ważne dokumenty dotyczące rejestracji sprzedaży. Kasa jest mała i poręczna.

Na switchową klawiaturę kasy można dokupić gumową nakładkę, a pracę ułatwi 14 klawiszy funkcyjnych (można zaprogramować 28 skrótów) Kasa ma mechanizm łatwej wymiany papieru. Występuje również w wersji Lan


Posnet Ergo online

Kasy fiskalne dla małej gastronomii - Posnet Ergo

Polecamy również kasę fiskalną Posnet Ergo z funkcją kaso-wagi. Jest to najnowsza kasa firmy Posnet. Bardzo funkcjonalna, i łatwa w obsłudze. Posiada silikonową, podświetlaną klawiaturę z 9 klawiszami skrótów (można zaprogramować na nich aż 27 skrótów).

Zaletą kasy są także czytelne, jak na tak kompaktowe urządzenie, wyświetlacze oraz prosta wymiana papieru.

Dzięki modułowej konstrukcji, zapewnia kasjerowi swobodę wyboru między bezprzewodowym a przewodowym łączeniem się z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).


Posnet Bingo Max Online

Posnet Bingo Max Online to kasa dedykowany jest przede wszystkich dla właścicieli małych punktów gastronomicznych oraz  handlowo usługowych.

Klawiatura kasy jest switchowa, co zapewnia wygodę i szybkość pracy.  Można zaprogramować na niej do 42 skrótów. Jest to jedna z najbardziej popularnych prostych kas na rynku,  ponieważ jest wytrzymała
i niezawodna. 

Współpracuje z standardowymi wagami, szufladą, czy czytnikiem kodów. 


Novitus Mała online

Kasy fiskalne dla małej gastronomii - Novitus Mała Plus E Kasa fiskalna Mała online firmy Novitus dedykowana dla małych punktów handlowo-usługowych. Z CRK łączy się za pomocą domyślnie wbudowanego portu komunikacyjnego LAN.

Zaletami urządzenia są łatwość obsługi i wymiany papieru dzięki mechanizmowi "wrzuć i pracuj". 

Kasa przeznaczona do pracy stacjonarnej. Dodatkowo można się zaopatrzyć w czytnik kodów kreskowych, oraz w wagę.


Wszystkie kasy fiskalne online dla gastronomii możecie zobaczyć w naszym sklepie internetowym.

Więcej informacji o kasach i systemach dla gastronomii :

tel. (12) 633 73 08 w.45, e-mail: sprzedaz@escsa.pl

Zapraszamy, chętnie odpowiemy na Państwa pytania, doradzimy, przedstawimy ofertę.