Drukarki do Aptek posiadają dodatkowe, wymagane homologacją funkcje, które spełniają wszystkie warunki stawiane przed urządzeniami fiskalnymi przeznaczonymi do pracy w aptekach i hurtowniach farmaceutycznych.

W naszej ofercie możesz znaleźć drukarki już od 2090 netto!

Wejdź i sprawdź!

Do aptek szczególnie możemy polecić:

Novitus Delio E Apteka, która jest dedykowana dla punktów aptecznych.

Realizuje bezpośrednio wydruki faktur VAT, a także pozwala na konfigurowanie formatek fiskalnych zgodnie z potrzebami sprzedaży refundowanej. Model DELIO APTEKA E pozwala na zapis kopii wykonywanych operacji na karcie SD. Jej obsługa jest intuicyjnie prosta, a samo urządzenie cechuje się bezawaryjnością.

Szczegółowy opis drukarki fiskalnej Novitus Delio E Apteka.


Bono Apteka E to bardzo nowoczesna i funkcjonalna drukarka fiskalna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych.


Cechy użytkowe drukarki (np. mechanizm drukujący "wrzuć i pracuj", drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym, wielowalutowość), jej parametry oraz zastosowane nowoczesne, a zarazem sprawdzone rozwiązania, zapewniające wysoką niezawodność, plasują BONO APTEKA E pośród drukarek o najwyższym standardzie.Pełna kompatybilność z najpopularniejszymi programami aptecznymi na rynku pozwoli w pełni wykorzystać funkcje konieczne w aptekach.

Szczegółowy opis drukarki fiskalnej Bono Apteka E


Novitus HD E Apteka może pracować wszędzie tam, gdzie konieczne jest rozliczanie sprzedaży refundowanej. 


Spełnia wszystkie wymagania stawiane urządzeniom pracującym w aptekach, realizuje funkcje naliczania opłat, realizacji recept, drukowania wycen i receptury leku itd. Drukarka pozwala na sprzedaż towarów z nazwami o długości do 60 znaków, drukuje logo graficzne w nagłówku paragonu, NIP nabywcy na paragonie oraz kody kreskowe i QR pod paragonem. Drukuje dowolne tekstowo-graficzne wydruki niefiskalne, jako oddzielne wydruki lub dołączane bezpośrednio do paragonu fiskalnego.

Szczegółowy opis drukarki fiskalnej Novitus HD E Apteka