Kasa fiskalna dla taksówkarzy

Posiadamy specjalistyczną Kasę dla Taksówkarzy czołowego producenta Novitus.

VEGA Taxi jest profesjonalną kasą fiskalną przeznaczoną do stosowania w taksówkach. Kasa została od podstaw zaprojektowana pod kątem specyfiki pracy taksówkarzy, zgodnie z ich sugestiami oraz przy zastosowaniu najnowszej technologii.

VEGA Taxi to najmniejsza kasa fiskalna dostępna na rynku. Jej kompaktowe wymiary oraz dedykowany uchwyt pozwalają na łatwy montaż w dowolnym miejscu pojazdu. Obsługa kasy VEGA Taxi jest komfortowa i nie stwarza niebezpieczeństwa podczas jazdy. Wyjątkowo niski, jak na kasy fiskalne dla taksówkarzy, profil urządzenia pozwala na oszczędność miejsca.

VEGA Taxi współpracuje z następującymi taksometrami:

  • TX 06 - fiskalny,
  • µTAX plus - fiskalny,
  • CEZAR - fiskalny (producent: CB ELECTRONICS)

Kasa VEGA Taxi wymaga podłączenia do kompatybilnego z nią taksometru. Wówczas możliwy jest przesył danych, które pozwolą na wystawienie paragonu za kurs taksówki. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności VEGA Taxi pozwala na wybranie dodatkowych opcji rozliczenia kursu, w tym udzielenia rabatu za usługę oraz możliwości anulowania kursu w przypadku rezygnacji klienta. Zakończenie kursu jest równoznaczne z wydrukiem paragonu, na którym znajdują się informacje takie jak: czas rozpoczęcia kursu, czas zakończenia, liczba przejechanych kilometrów, numer identyfikacyjny taksówki, kwota opłaty za kurs wraz z informacją taryfową oraz wszelkie inne dane dotyczące danego kursu i usług mu towarzyszących.

Szczegółowy opis kasy fiskalnej   Novitus VEGA Taxi