Drukarki fiskalne dla aptek

Drukarki do Aptek posiadają dodatkowe, wymagane homologacją funkcje, które spełniają wszystkie warunki stawiane przed urządzeniami fiskalnymi przeznaczonymi do pracy w aptekach i hurtowniach farmaceutycznych.


Do aptek szczególnie możemy polecić:

ELZAB MERA+ FE FV, która jest dedykowana dla punktów aptecznych.Realizuje bezpośrednio wydruki faktur VAT, a także pozwala na konfigurowanie formatek fiskalnych zgodnie z potrzebami sprzedaży refundowanej. 

Model Elzab Mera+ FE FV posiada funkcję  elektronicznej kopii paragonów, dzięki czemu wszystkie kopie są gromadzone w wersji cyfrowej w jednym miejscu. Jej obsługa jest intuicyjnie prosta, a samo urządzenie cechuje się bezawaryjnością.
Novitus Bono E to bardzo nowoczesna i funkcjonalna drukarka fiskalna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych.


Cechy użytkowe drukarki (np. mechanizm drukujący "wrzuć i pracuj", drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym, wielowalutowość), jej parametry oraz zastosowane nowoczesne, a zarazem sprawdzone rozwiązania, zapewniające wysoką niezawodność, plasują BONO APTEKA E pośród drukarek o najwyższym standardzie. Pełna kompatybilność z najpopularniejszymi programami aptecznymi na rynku pozwoli w pełni wykorzystać funkcje konieczne w aptekach.Novitus HD E Apteka może pracować wszędzie tam, gdzie konieczne jest rozliczanie sprzedaży refundowanej. Spełnia wszystkie wymagania stawiane urządzeniom pracującym w aptekach, realizuje funkcje naliczania opłat, realizacji recept, drukowania wycen i receptury leku itd. Drukarka pozwala na sprzedaż towarów z nazwami o długości do 60 znaków, drukuje logo graficzne w nagłówku paragonu, NIP nabywcy na paragonie oraz kody kreskowe i QR pod paragonem. Drukuje dowolne tekstowo-graficzne wydruki niefiskalne, jako oddzielne wydruki lub dołączane bezpośrednio do paragonu fiskalnego.W naszej ofercie możesz znaleźć drukarki już od 2090 netto!

Wejdź i sprawdź!


Potrzebujesz doradztwa w kwestii drukarek fiskalnych dla aptek - skontaktuj się z nami:

sprzedaz@escsa.pl      tel. 12 656 51 58 w.45