Prowadząc małą Gastronomię można zaopatrzyć się w kasę fiskalną lub prosty system gastronomiczny (np. POSBistro), który nie tylko przyspiesza obsługę klienta, ale pozwoli też na prowadzenie dokładnych rozliczeń. Najprostszą formą obsługi sprzedaży w gastronomii jest sprzedaż na kasie fiskalnej. 


KASY Z KOPIĄ ELEKTRONICZNĄ 

Posnet Revo

Kasy fiskalne dla małej gastronomii - Posnet Revo

Często wykorzystywane są w gastronomii kasy Posnet REVO. Wyposażona w silikonową, podświetlaną klawiaturę z klawiszami skrótu pozwalającymi na zaprogramowanie 27 skrótów oraz mechanizmem drukującym umieszczonym z tyło kasy, tak, aby była odporna na drobne  zachlapania. Szybki mechanizm z obcinaczem papieru znacznie przyspieszy obsługę klientów. 

Posnet Revo wyposażone jest w funkcję kaso-wagi, przydatną w przypadku sprzedaży potraw ważonych. Funkcja ta pozwala na dokupienie niedrogiej szalki ważącej i obsługi jej z klawiatury kasy. Do kasy można podłączyć między innymi czytnik kodów kreskowych, kart magnetycznych, czy terminal kart płatniczych oraz oczywiście szufladę kasową. Dane z kasy mogą być w prosty sposób zgrane na pendrive, dzięki złączu USB.  Szczegółowy opis kasy POSNET REVO.


Novitus Sento E

Kasy fiskalne dla małej gastronomii - Novitus Sento E Inną funkcjonalną w gastronomii kasą jest Novitus Sento E

Jest to urządzenie dedykowane do małych i średnich punktów, również z kopią elektroniczną. Kasa współpracuje z terminalem kart płatniczych firmy PayTel, standardowymi wagami, czy czytnikami kodów kreskowych. Baza towarowa Novitus Sento pomieści aż 16 000 pozycji

Na switchową klawiaturę kasy można dokupić gumową nakładkę, a pracę ułatwi 14 klawiszy funkcyjnych (można zaprogramować 28 skrótów) Kasa ma mechanizm łatwej wymiany papieru. Występuje również w wersji Lan. Szczegółowy opis kasy NOVITUS SENTO E


Posnet Ergo

Kasy fiskalne dla małej gastronomii - Posnet Ergo

Polecamy również kasę fiskalną Posnet Ergo z funkcją kaso-wagi. Jest to najnowsza kasa firmy Posnet. Bardzo funkcjonalna, i łatwa w obsłudze. Posiada silikonową, podświetlaną klawiaturę z 9 klawiszami skrótów (można zaprogramować na nich aż 27 skrótów).

Zaletą kasy są także czytelne, jak na tak kompaktowe urządzenie, wyświetlacze oraz prosta wymiana papieru. Kasa zapisuje kopie paragonów na karcie SD, co pozwala uniknąć przechowywania rolek przez 5 lat. Odpowiednio zaprogramowana przypomni o raportach dobowych, czy obowiązkowych przeglądach. Poznaj szczegółową prezentację kasy POSNET ERGO


Posnet Bingo HS EJ

Kasy fiskalne dla małej gastronomii - Posnet Bingo HS EJ

Kasa fiskalna z kopią elektroniczną przeznaczona do pracy stacjonarnej. Posiada kompaktową obudowę oraz duże bursztynowe wyświetlacze.

Klawiatura kasy jest switchowa, co zapewnia wygodę i szybkość pracy, można do niej dokupić gumowe nakładki. Można zaprogramować na niej do 15 skrótów. Jest to jedna z najbardziej popularnych prostych kas na rynku, ponieważ jest wytrzymała i niezawodna. Współpracuje z standardowymi wagami, szufladą, czy czytnikiem kodów. Szczegółowy opis kasy POSNET BINGO.


Novitus Mała Plus E

Kasy fiskalne dla małej gastronomii - Novitus Mała Plus E Kasa fiskalna dedykowana dla małych punktów handlowo-usługowych. Kopie paragonów  zapisywane są karcie SD

Zaletami urządzenia są łatwość obsługi i wymiany papieru dzięki mechanizmowi "wrzuć i pracuj". 

Kasa przeznaczona do pracy stacjonarnej. Szczegółowy opis kasy fiskalnej Novitus Mała Plus EKasy z kopią papierową 

(wiąże się z tym konieczność przechowywania rolek z kopiami paragonów przez 5 lat)


Posnet Bingo HS EU

Kasy fiskalne dla małej gastronomii - Posnet Bingo

Posnet Bingo HS EU – łatwa w obsłudze, sprawdzona kasa, można zaprogramować na niej klawisze skrótu do podstawowych towarów i funkcji (np. wymaganych raportów).

Posiada podobne funkcjonalności do Posnet Bingo HS EJ.

Szczegółowy opis kasy fiskalnej Posnet Bingo HS EU.


Novitus Mała Plus

Kasy fiskalne dla małej gastronomii - Novitus Mała PlusŁatwa w obsłudze, intuicyjna, sprawdzona kasa, trochę mniejsza od Bingo HS, wyposażona jest w niebieskie wyświetlacze.

Szczegółowy opis kasy fiskalnej Novitus Mała Plus

Dodatkowo można się zaopatrzyć w czytnik kodów kreskowych, oraz w wagę.


Więcej informacji o kasach i systemach dla gastronomii :

Piotr Zawiślak, Urszula Kika

tel. (12) 633 73 08 w.45, e-mail: sprzedaz@escsa.pl

Zapraszamy, chętnie odpowiemy na Państwa pytania, doradzimy, przedstawimy ofertę.