facebook google plus

Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną przedsiębiorstw oraz wdrażaniem oprogramowania do zarządzania sprzedażą i gospodarką magazynową. Prezentowane na stronie produkty to oprócz oprogramowania szeroko rozumiana elektronika wyposażenia handlu. Na naszym portalu znajdą Państwo atrakcyjną ofertę urządzeń fiskalnych w korzystnych cenach: kasy fiskalne, czy też inaczej nazywane kasy rejestrujące, drukarki fiskalne, terminale fiskalne oraz zarówno fiskalne, jak i niefiskalne systemy POS. Ponadto mamy w ofercie sklepowe wagi elektroniczne: etykietujące, kalkulacyjne i platformowe.  Całość uzupełnia oferta terminali płatniczych, kolektorów danych, drukarek kart i etykiet, drukarek paragonowych tzw. bonowników.
Znajdą Państwo u nas również szeroki asortyment akcesoriów do sprzedawanych urządzeń jak pokrowce do kas fiskalnych, szuflady kasowe, rolki do kas i drukarek fiskalnych  czy też metkownice. Oferowane przez nas urządzenia fiskalne wyprodukowane są przez czołowych na rynku producentów, jak: Posnet, ElzaB, Novitus. Od jakiegoś czasu w naszej ofercie dostępne są nowego typu kasy fiskalne tzw. kasy fiskalne online, które umożliwiają łączenie się z Centralnym Repozytorium Kas. Urządzenia fiskalne dostępne na naszej stronie są nowoczesne, funkcjonalne i różnorodne po to, aby mogły być wykorzystywane w małych i dużych biznesach oraz sprzedaży mobilnej.
W szerokiej ofercie kas i drukarek sklepowych mamy te  najnowocześniejsze z kopią elektroniczną czy też on-line ready ale też sprawdzone nieco starsze modele z dwoma rolkami. Sprzęt zakupiony w naszej firmie otaczamy opieką serwisową oraz wykonujemy ustawowe przeglądy okresowe kas i drukarek fiskalnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Naszym klientom staramy się w miarę możliwości przypominać o ustawowych obowiązkach w zakresie fiskalnych kas i drukarek sklepowych.  Obecnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku poszerzyliśmy wachlarz urządzeń fiskalnych o te niewielkich rozmiarów, zaprojektowanych dla małych i średnich firm lub do prowadzenia sprzedaży przenośnej lub obwoźnej a  wyróżniające się atrakcyjnymi cenami. Jeśli szukasz kasy fiskalnej w Krakowie to dobrze trafiłeś.
Warto przeglądać dział promocji prezentowany na górze naszej strony. W dziale tym prezentujemy urządzenia, w cenach najtańszych w Krakowie. Drogi kliencie jeśli  tak nie jest i znajdziesz promowane urządzenie taniej u konkurencji dzwoń do naszych handlowców. Postaramy się zrobić wszystko abyś był zadowolony z ceny.
Oferowany przez nas sprzęt fiskalny wyprodukowany jest przez firmy wiodące na rynku urządzeń fiskalnych tj. Novitus, Posnet, Elzab, Datecs, iNNOVA, Incotex, Aclas.

Strona www.kasy-fiskalne-krakow.pl jest własnością firmy ESC SA  Portal skupia się na obsłudze firm w Krakowie oraz całej Małopolsce. Obsługa ogólnopolska urządzeń fiskalnych opisana jest a stronie fiskasy.pl

logo esc

Producentem serwisu fiskasy.pl jest firma ESC S.A. www.escsa.pl

© Copyright by 2010-2023 ESC SA Aplikacje internetowe Kraków